Uluslarası
Savunma & Havacilik Konferans
Bookmark and Share
16 – 18 Ekim 2018
Ankara, Türkiye
  • Topluluğa Katılın
    ICDDA Linkedin Grubuna katılabilirsiniz.
    Devamını Gör
  • ICDDA
    ICDDA Ekibi olarak Ankara'da Savunma & Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri etkinliğimize katılımlarınız için teşekkür ederiz. 2016 yılı etkinliğimizde sizleri görmekten memnuniyet duyarız.
    Devamını Gör
  • Özel Stant Tasarımı Duyurusu
    ICDDA 2016 özel stand tasarımları için Kariyer Stand ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim: 0 (532) 771 42 43
    Devamını Gör

İletişim

 

 

Türk Satış Yetkilileri

 

Uğur Aydın

ugur.aydin@ostim.com.tr
T. +90 312 385 5090 / 1318
 
Ece Haykır
+90 312 385 50 90 / 1327
 
 
 
 
 
OSSA Web Sayfası 

www.ostimsavunma.org
 

 

Yabancı Satış Yetkilileri

 

Mrs. Marie François
mfrancois@advbe.com
T. +33 5 32 09 20 01

Almanya/ Avusturya/ Baltık Ülkeleri

Mrs. Andrea Reinwart
areinwart@advbe.com
T. +33 1 41 86 41 54

 

Orta Avrupa

Mrs. Stéphanie Foyart
sfoyart@advbe.com
T. +33 1 41 86 41 60

Fransa / Kanada
Mr. Thomas Gayraud
tgayraud@advbe.com
T. +33 1 41 86 49 18

İtalya
Mrs. Elena Graus
egraus@advbe.com
T. +39 06 88 64 49 49

 

Latin Amerika / İspanya 

Mr. Vianney Thomas
vthomas@advbe.com
T. +33 1 41 86 41 50

İskandinavya
Mr. Franck Mottin
fmottin@advbe.com
T. +33 5 32 09 20 00

Amerika
Mr. Alain Ngoie
angoie@advbe.com
T. +33 1 41 86 41 51

Sponsorluk

Ece Haykır
ece.haykir@ostim.com.tr
T. +90 312 3855090 / 1333

 

Tedarik/ Konferanslar

Ms. Marie François
mfrancois@advbe.com
T. +33 5 34 45 26 36

 

İletişim

Mariana Miu
mmiu@advbe.com
T. +33 1 41 86 41 25

 

 

BCI Aerospace / Ankara Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri 2014
BCI Havacılık ve Uzay Bölümü
35/37 rue des Abondances - 92771 Boulogne Cedex – France
abe – SAS Capital 50 000€ - RCS Nanterre B 515 013 506 00024 – NAF 8230Z

 



Uluslararası Savunma ve Havacılık Konferansı
Tasarım ve Yazılım : OMEDYA